Agama AiBOT RC 330A – odkurzacz samojezdny. Test

Robot niezbyt dokładny

Daria Kowalska
Agama AiBOT RC 330A – odkurzacz samojezdny. Test

„Trzeba odkurzyć” – to zdanie często pada w większości domów. U jednych wywołuje obojętność, u innych – nawet alergię. Wizja schylania się i głośnego szumu wielu z nas nie zachęca. Marzymy, aby „odkurzyło się samo”. Czy testowany samojezdny odkurzacz spełni oczekiwania?

3

Testowane produkty:

Wstęp

„Trzeba odkurzyć” – to zdanie często pada w większości domów. U jednych wywołuje obojętność, u innych – nawet alergię. Wizja schylania się i głośnego szumu wielu z nas nie zachęca. Marzymy, aby „odkurzyło się samo”. Okazuje się, że nie jest to całkowicie niemożliwe. Po raz kolejny do naszej redakcji dotarł odkurzacz. Najczęściej mamy do czynienia ze standardowymi konstrukcjami, jednak tym razem wypróbujemy urządzenie samojezdne, tak zwanego robota samosprzątającego. Producentem Aibota RC 330A jest firma Agama.

Od razu przyznajemy: odkurzać nie lubimy, liczymy zatem, że robot samojezdny wykona za nas tę znienawidzoną czynność, a my w tym czasie będziemy mogli skupić się na lekturze. Oczekujemy więc cichej, dokładnej i skutecznej pracy.

Agama AiBOT RC 330A

Waszym zdaniem

gutoslaw00

Jest jakas szansa, ze przetestujecie najwyzszy model czyli RC530A?

milosz.niewiadomski00

Ja ostatnio testowałem tego maluszka http://www.youtube.com/watch?v=S7RSflj7AXI, całkiem fajny nie wiem tylko jak ze zgarnianiem większych paprochów, ponieważ uruchomiłem go w markecie:) cena coś ok 450 zł

elaboro00

fajnie sprawdzają się też tanie modele ASUSA, czyli popularne Agaty ( AGAiT ) na allegro można już dostać modele poniżej 300 zł

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.