Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie

Z kamerą wśród drogiego audio

Dawid Grzyb
Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie

Polak potrafi, jak to mawiają. Praktycznie w każdej dziedzinie mamy coś do powiedzenia, wszędzie chcemy być obecni. Nie inaczej jest ze sprzętem audio, zarówno jeśli chodzi o jego produkcję, jak i sposób prezentowania. Ci z Was, którzy śledzą rynek tych urządzeń, z pewnością wiedzą, że w nadwiślańskim kraju nie brakuje zdolnych konstruktorów, których produkty powiązane z muzyką są rozpoznawane na całym świecie, a Ancient Audio i projekt Lampizator to tylko dwa przykłady z wielu.

1

Graj-End

Graj-End to kolejna polska firma, która z projektu DYI (Do It Yourself) przekształciła się w całkiem prężnie działającą markę, wyspecjalizowaną w produkcji Graj-Pudeł, czyli modułowych kolumn podłogowych o wyjątkowo wysokiej skuteczności (90+ dB). Stosowane w nich przetworniki są stare, niekiedy kilkudziesięcioletnie, i mają lekkie papierowe membrany, co widać gołym okiem. Producent twierdzi, że brzmienie jego konstrukcji jest transparentne, a do pełni szczęścia potrzeba jedynie kilku, kilkunastu watów, najlepiej ze wzmacniacza lampowego. Wygląd pozostawiamy do oceny każdemu z osobna; nam się wydał odrobinę zbyt toporny, choć urokliwy.

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (75)

Graj-Pudła to kolumny, które zapadają w pamięć

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (76)

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (74)

Graj-Pudła mają staroświecki wygląd, ale o to chodziło ich twórcy

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (77)

Ciekawy ozdobnik pokoju, prawda?

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (78)

Waszym zdaniem

om3ga8900

Co do samej fotorelacji jest OK. Natomiast mam kilka 'ale', mianowicie: wspominacie na pcozatku o polskiej mysli technicznej, faktycznie na polu audio polacy maja co pokazac, zaś w samej relacji polskiego akcentu (mimo ze jest) to jednak mało ;) Sam tytul tez wprowadza w blad, bo art dotyczy ledwie 1/3 całosci a sugeruje a co innego ;) Jako ze wystawa odbywa sie na waszym podworku to mozna bylo wyslac nawet 2 czy 3 osoby z aparatem ;) Słuszna uwaga co do akustyki hotelowej, jednak nazwanie paneli akustycznych jako 'przyozdobienie' średnio tu pasuje, mimo tego, ze potrafia wygladac estetycznie to ich glowne zadanie jest nieco inne niz pelnienie funkcji ozdoby w pokoju/sali. Zaś sam ton fotorelacji jest w stylu: 'fajnie gra, ale i tak was nie stac', a chyba nie o to tu chodzilo. Mozna tez zlozyc fajny system nie wydajac minimum pol miliona zl, a takie wrazenie sie odnosi czytajac tekst.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.