Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie

Z kamerą wśród drogiego audio

Dawid Grzyb
Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie

Polak potrafi, jak to mawiają. Praktycznie w każdej dziedzinie mamy coś do powiedzenia, wszędzie chcemy być obecni. Nie inaczej jest ze sprzętem audio, zarówno jeśli chodzi o jego produkcję, jak i sposób prezentowania. Ci z Was, którzy śledzą rynek tych urządzeń, z pewnością wiedzą, że w nadwiślańskim kraju nie brakuje zdolnych konstruktorów, których produkty powiązane z muzyką są rozpoznawane na całym świecie, a Ancient Audio i projekt Lampizator to tylko dwa przykłady z wielu.

1

Indiana Line , Monkey Cable oraz HiFiMAN

W jednym z pokojów firmy Rafko można było posłuchać kolumn Indiana Line Tesi 520, które swego czasu w naszych testach wypadły bardzo przyzwoicie. Oprócz nich nie zabrakło lampowych urządzeń FatMana oraz słuchawek bardzo cenionego ostatnimi czasy HiFiMANA. Inny model, któremu już się kiedyś bliżej przyjrzeliśmy, HE-300, wywołał w naszej obecności kilka pozytywnych komentarzy odwiedzających. Wszystkie urządzenia wykorzystywały odpowiednio wyeksponowane okablowanie Monkey Cable, a w niewielkiej gablocie tuż obok można było podziwiać wkładki gramofonowe Goldringa.

Na żywo model Tesi 520 (to te podłogówki) wygląda znacznie lepiej

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (79)

HiFiMAN HE-300 oraz lampowy Fatman iTube to podobno całkiem udane połączenie

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (80)

Kolekcja wkładek gramofonowych. Mała rzecz, a cieszy, jak to mawiają

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (81)

Audio Show 2012 – fotorelacja z drugiej co do wielkości wystawy sprzętu audio w Europie (82)

Waszym zdaniem

om3ga8900

Co do samej fotorelacji jest OK. Natomiast mam kilka 'ale', mianowicie: wspominacie na pcozatku o polskiej mysli technicznej, faktycznie na polu audio polacy maja co pokazac, zaś w samej relacji polskiego akcentu (mimo ze jest) to jednak mało ;) Sam tytul tez wprowadza w blad, bo art dotyczy ledwie 1/3 całosci a sugeruje a co innego ;) Jako ze wystawa odbywa sie na waszym podworku to mozna bylo wyslac nawet 2 czy 3 osoby z aparatem ;) Słuszna uwaga co do akustyki hotelowej, jednak nazwanie paneli akustycznych jako 'przyozdobienie' średnio tu pasuje, mimo tego, ze potrafia wygladac estetycznie to ich glowne zadanie jest nieco inne niz pelnienie funkcji ozdoby w pokoju/sali. Zaś sam ton fotorelacji jest w stylu: 'fajnie gra, ale i tak was nie stac', a chyba nie o to tu chodzilo. Mozna tez zlozyc fajny system nie wydajac minimum pol miliona zl, a takie wrazenie sie odnosi czytajac tekst.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.