Cyclone Vacuum Cleaner VC-5562 - przenośny odkurzacz z Biedronki - test

Mały, przenośny, funkcjonalny odkurzacz

Jakub Kornacki
Cyclone Vacuum Cleaner VC-5562 - przenośny odkurzacz z Biedronki - test

Wszyscy, którzy cenią sobie porządek, doskonale wiedzą, jak ważne jest systematyczne odkurzanie w każdym miejscu - w domu, w samochodzie czy w ogrodzie. O ile zewnętrzne odkurzacze zdecydowanie różnią się od tych standardowych, to do auta i mieszkania można zakupić jeden, uniwersalny model.

0

Testowane produkty:

Postęp technologiczny sprawił, że w sprzedaży oferowanych jest mnóstwo modeli, które różnią się od siebie mocą, wielkością, typem zasilania, siłą ssącą, pojemnością pojemnika na kurz i wieloma innymi czynnikami. Przed zakupem odpowiedniego urządzenia warto zastanowić się nad jego zastosowaniem, a także parametrami, które najbardziej będą odpowiadały preferencjom poszczególnych osób.

W sprzedaży znanej sieci dyskontowej pojawił się odkurzacz przenośny Cyclone Vacuum Cleaner VC-5562. Niewielkich rozmiarów urządzenie waży zaledwie półtora kilograma. Całkowita moc urządzenia wynosi 400 W. Moc ssania to 120 W. Model ten wyposażono w pojemnik na kurz o pojemności 0,5 litra. Produkt korzysta z sieci prądu zmiennego 220-240 V, 50/60 Hz.

Cyclone Vacuum Cleaner VC-5562

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.