De'Longhi Icona Vintage - test zestawu śniadaniowego

Razem, ale osobno

tekst: Agnieszka Serafinowicz, zdjęcia:
De'Longhi Icona Vintage - test zestawu śniadaniowego

Któż z nas nie chciałby codziennie rozkoszować się tradycyjnym śniadaniem? Chrupiące tosty, aromat leniwie sączącej się z ekspresu świeżo zaparzonej kawy, szum bulgocącej wody w czajniku potrafią wprowadzić w dobry nastrój i dać wiele pozytywnej energii na cały dzień.

1

Testowane produkty:

Wstęp

Naprzeciw tym oczekiwaniom próbuje wyjść włoski producent sprzętu AGD - firma De'Longhi, która jako spółka rodzinna doskonale rozumie pragnienie, by każdy dzień rozpoczynać nie tylko w miłym towarzystwie, ale również w estetycznym i funkcjonalnym otoczeniu. Poranne pragnienia ma pomóc spełnić zestaw śniadaniowy o wiele obiecującej nazwie - Icona Vintage, w skład którego wchodzi ekspres, czajnik i toster.

Vintage to nazwa stylu w kulturze i sztuce, który polega na wykorzystywaniu przedmiotów pochodzących z innej epoki albo stylizowanych na takie oraz na łączeniu elementów stylów wywodzących się z różnych epok. Uznaje się, że jest to styl dla osób chcących zademonstrować swój indywidualizm. Jego cechą jest łączenie przeciwieństw oraz awangardowe i szokujące zestawienia.

Przedmioty określane tym mianem powinna cechować również wysoka jakość i mała podatność na uszkodzenia.

Czy elementy zestawu śniadaniowego De'Longhi Icona Vintage spełniają te kryteria? Czy rzeczywiście są ikonami stylu? Jak wypadną podczas testów praktycznych? Przekonajmy się, ile w tej nazwie faktycznego nawiązania do przeszłości, stylu i niezawodności, a ile zwykłego blichtru.

De'Longhi Icona Vintage

Waszym zdaniem

beata.obrocka00

Bardzo fajny tekst. W przeciwieństwie do wielu technologicznych, nie cuchnie artykułem sponsorowanym. Teksty sponsorowane to w ogóle plaga. Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.