Dune HD Base 3D - test wysokiej klasy odtwarzacza filmów

Multimedia 2D i 3D na wielkim ekranie

Krzysztof Opacki
Dune HD Base 3D - test wysokiej klasy odtwarzacza filmów

Odtwarzacze do filmów podłączane do telewizora to segment dla klientów którzy wiedzą czego oczekiwać. Odtwarzacze ostatnio dostępne na rynku można podzielić na dwie grupy - lekkie, często przenośne urządzenia typu SmartTV z systemem Android i urządzenia stacjonarne - zwykle wyposażone w wysokiej jakości komponenty i dostarczane z własnym oprogramowaniem. Takim właśnie, należącym do tej drugiej grupy odtwarzaczem jest Dune HD Base 3D.

0

Testowane produkty:

Podsumowanie

DuneHDBase3D

Dune HD Base 3D to odtwarzacz o dużych możliwościach i mocnym procesorze sygnałowym firmy Sigma Designs przeznaczonym do odtwarzania filmów. Radzi sobie z każdym chyba filmem jaki powstał - nawet jeśli oglądamy film w 3D, a bitrate przekracza 50 Mbit. Ścieżka audio DTS? Żaden problem. To właśnie różni go w zasadniczy sposób od tanich urządzeń Smart TV z Androidem dostępnych na aukcjach internetowych oraz w sklepach wielkopowierzchniowych. Ma olbrzymi zapas mocy obliczeniowej. Nie bez znaczenia jest również fakt, że obsługuje bardzo szeroki zakres formatów wideo, audio i napisów.

Mankamentem jest brak wtyczek pozwalających korzystać z treści audio i wideo udostępnianych przez polskie serwisy. Jeśli ktoś obejdzie się bez funkcji VOD z polskimi serwisami, oczekuje bezproblemowego odtwarzania każdego filmu HD, to odtwarzacz Dune HD Base 3D będzie dobrym wyborem.

Dune HD Base 3D
Cena: 1200 zł

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.