Dyson DC 37c - odkurzacz bez worka

Szybko i sprawnie odkurzysz każdą powierzchnię

Adam Kwiatkowski
Dyson DC 37c - odkurzacz bez worka

Dyson DC37C to odkurzacz bezworkowy z filtrem powietrza, który można uprać i zainstalować wielokrotnie. Potężna siła ssania i nowoczesny projekt cyklonów gwarantują bardzo dokładne sprzątanie, bez efektu reemisji kurzu i alergenów do powietrza.

0

Odkurzacz cyklonowy Dyson DC 37c Allergy

Wygląd DC37C przyciąga uwagę, przeźroczysty walec zbiornika na kurz, srebrna kula silnika i wyraźny akcent kolorystyczny komory cyklonów są przykładowym połączeniem sztuki wzornictwa z nowoczesnym sprzętem AGD.

Odkurzacz ma podwozie przegubowe "Dyson Ball", ułatwiające manewrowanie odkurzaczem nawet w niewielkich przestrzeniach. Odkurzacz porusza się za użytkownikiem płynnie i stabilnie, wąski promień skrętu zapobiega niechcianym uderzeniom w ściany i meble. Podwozie ma małe kółka po obu stronach odkurzacza obok przegubu i niewielkie koło umieszczone centralnie z przodu. Zewnętrzne krawędzie kuli również funkcjonują jako duże koła. 

Nowatorskie podwozie i elegancki kształt DC 37C wymagał przeprojektowania całego urządzenia, nie tylko z zewnątrz, również w środku. Elementy elektroniczne odkurzacza zostały umieszczone wewnątrz kuli wraz z silnikiem, wewnętrznym filtrem powietrza i szpulą 5-cio metrowego kabla zasilającego. 

lol1

Przed centralną jednostką odkurzacza umieszczono zbiornik na kurz, z którego wystaje walec filtra. Prosta i wygodna konstrukcja pozwala zamknąć i otworzyć obieg powietrza jednym ruchem. Producent zastosował filtr z tworzyw, które można samodzielnie wyczyścić, wystarczy uprać i dokładnie wysuszyć cały walec. Dzięki umieszczeniu rury filtra w środku pojemnika na kurz powierzchnia filtrowania jest bardzo duża a filtr nie pozwala na reemisję alergenów do wydmuchiwanego powietrza.

W komplecie z odkurzaczem nabywca otrzymuje komplet wygodnych ssawek i szczotek, miedzy innymi szczotkę do czyszczenia dywanów, materacy, mebli tapicerowanych i trudno dostępnych przestrzeni z dywanami. Obracający się walec z twardym, syntetycznym włosiem wyczesuje kurz i brud w bardzo skuteczny sposób. W sprzedaży dostępna jest również mała turbo-szczotka, równie skuteczna, co duża, ale dopasowana wielkością do czyszczenia mebli tapicerowanych. Pozostałe ssawki mają typowe kształty i zastosowanie. Rączka rury odkurzacza wyposażona została w zawór regulujący siłę ssania, który pomoże gdy ssawka przyssie się zbyt mocno. Funkcja  bardzo przydatna również gdy zaciągnięte zostaną zasłony lub ubranie.

 

 

 

 

 

 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.