Ecovacs ECO D76 DeePoo - test odkurzacza-robota

Posprząta i rozbawi

tekst: Agnieszka Serafinowicz, zdjęcia:
Ecovacs ECO D76 DeePoo - test odkurzacza-robota

Zbliża się wiosna i święta Wielkanocne - tradycyjnie więc przed nami również czas największych porządków. Większość z nas zastanawia się, czy zdąży ze wszystkimi przygotowaniami i szuka rozwiązań pozwalających ułatwić i przyspieszyć sprzątanie domu oraz szykowanie potraw. Okres przedświąteczny to również czas wzmożonego ruchu w sklepach ze sprzętem AGD, który kupujemy z nadzieją, że będzie nam dobrze służył przez wiele lat, faktycznie wykonując zadania, do których został stworzony.

0

Testowane produkty:

Wstęp

Jedną z kategorii sprzętów mających ułatwić nam życie są coraz bardziej wyspecjalizowane sprzątające roboty samojezdne. Jest w czym wybierać - poszczególne modele różnią się stopniem zaawansowania, dostępnymi funkcjami, skutecznością no i oczywiście ceną. Co ciekawe, ostatnio producenci oferują całe zestawy - np. robot odkurzający i myjący - których zakup w komplecie jest znacznie tańszy niż kupno pojedynczych egzemplarzy.

Postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu z bardziej zaawansowanych produktów - robotowi Ecovacs ECO D76 Deepoo. Jest to sprzęt chińskiego producenta - firma Ecovacs została założona w 1998 roku w Szanghaju, obecnie jej centrala znajduje się w Hongkongu. Firma ta jest jednym z największych producentów robotów-odkurzaczy na świecie, a fakt iż posiada ona ponad 350 patentów w dziedzinie inteligentnych technologii jest niezbitym dowodem na to, iż Ecovacs nie jest kolejnym typowym przykładem „chińskiej tandety”.

Producent zapewnia, że Deepoo D76 jest dosyć wyspecjalizowanym urządzeniem, które oprócz tradycyjnego odkurzania ma wbudowane funkcje głosowe i taneczne, potrafi samodzielnie się opróżnić z zebranych zanieczyszczeń, a dodatkowo jest sprzedawany razem z przenośnym odkurzaczem i wielkim pakietem przydatnych akcesoriów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.