Generator pary Tefal ProExpress Anti-Calc Autoclean – test

Maszyna do prasowania

Magdalena Seweryn
Generator pary Tefal ProExpress Anti-Calc Autoclean – test

Maszyna – to słowo nasuwa nam się na myśl, kiedy patrzymy na generatory pary. Istotnie, nie można ich nazwać po prostu żelazkami, gdyż różnią się od tych tradycyjnych nie tylko wyglądem. Sprawdziliśmy dla Was, czym wyróżnia się ProExpress Anti-Calc Autoclean – generator pary wyprodukowany przez francuską firmę Tefal.

0

Testowane produkty:

Wstęp

Jakiś czas temu na łamach AGDLab.pl opublikowaliśmy test produktu Philips PerfectCare, generatora pary, który nie wymaga regulacji temperatury, co jest nowością w tego typu urządzeniach. Ale na półkach z artykułami gospodarstwa domowego coraz częściej widujemy żelazka na dużych podstawach, kojarzące się z tymi, które wykorzystywane są w profesjonalnych punktach pralniczych. Są one nawet kilkakrotnie droższe od zwykłych żelazek: ceny najtańszych modeli zaczynają się od 300 zł.

Tefal ProExpress Anti-Calc Autoclean

Również Tefal ma w swojej ofercie kilka modeli generatorów pary. Do naszej redakcji trafił ProExpress Anti-Calc Autoclean. Po pozytywnych doświadczeniach z produktem Philipsa z ciekawością przystąpiliśmy do testów podobnego urządzenia konkurencji.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.