Husqvarna Automower 450X – recenzja robota koszącego

Bajery, gadżety i świecidełka - raj dla geeka!

Paweł Pilarczyk
Husqvarna Automower 450X – recenzja robota koszącego

Husqvarna Automower 450X to kolejny robot koszący, który trafił do nas do testów. To jednocześnie kolejna kosiarka automatyczna przeznaczona dla najbardziej wymagających. I w porównaniu do ostatnio przez nas opisywanych robotów Robomow RS635 czy Ambrogio L250 Elite, oferująca wiele funkcji niedostępnych u konkurencji. Husqvarna naszpikowała swojego robota mnóstwem gadżetów. Wszystkie na pewno robią wrażenie. Czy są użyteczne i przydadzą się w codziennym użytkowaniu? Przekonajmy się.

0

Zawartość pudełka

Robot Husqvarna Automower 450X sprzedawany jest w ogromnym pudle. Oczywiście sama kosiarka jest głównym elementem zawartości opakowania. Robot byłby bezużyteczny bez stacji ładującej, która też znalazła się w pudełku (wraz z całkiem sporym zasilaczem). Są też kołki mocujące stację do podłoża i specjalne złączki, który należy zacisnąć na końcówkach przewodu obwodowego, zanim będzie go można podłączyć do stacji.

7

8

Wraz z robotem otrzymaliśmy jeszcze dodatkowe pudełko (Husqvarna Installation Kit Medium), w którym znalazło się 250 metrów przewodu obwodowego, 400 kołków mocujących przewód i dodatkowe zaciski. Zgodnie z opisem na opakowaniu, taki zestaw wystarczy do przeprowadzenia instalacji na prostym trawniku o powierzchni do 2000 m2 (lub skomplikowanym o powierzchni do 1000 m2). Zestaw ten nie stanowi standardowego wyposażenia robota Automower i trzeba go zakupić oddzielnie (kosztuje 599 zł).

 instalation-kit-1

instalation-kit-2

 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.