Liebherr CBNPes 5167 – test lodówki klasy Premium Plus

Lodówka dla wymagających

Agnieszka Serafinowicz
Liebherr CBNPes 5167 – test lodówki klasy Premium Plus

Długo wyczekiwane, upalne letnie dni zawsze niosą ze sobą problem przechowywania świeżych produktów żywnościowych w warunkach pozwalających na ich bezpieczne spożycie nawet kilka godzin po przygotowaniu. W tym czasie producenci sprzętu AGD przygotowują nowe oferty z propozycjami nowoczesnego sprzętu, który sprosta najbardziej wymagającym gustom.

2

Testowane produkty:

Wstęp

Liebherr – jeden z największych producentów maszyn budowlanych na świecie, który wyprodukował m.in. największy samochód świata – wywrotkę Liebherr T 282B, oraz kilka innych konstrukcji znajdujących się w pierwszej dziesiątce największych maszyn świata, jest również wiodącym producentem artykułów AGD (głownie chłodziarek oraz zamrażarek) i zdobywa coraz większe uznanie jako ich dostawca.

Liebherr T 282B

Firma produkuje różnorodne zamrażarki skrzyniowe, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące. W szerokiej gamie urządzeń chłodzących i mrożących, Liebherr oferuje zarówno maszyny wolno stojące jak i do zabudowy.

Jedno z takich urządzeń – model Liebherr CBNPes 5167 Premium Plus sprawia wrażenie idealnego, by nawet w towarzyszące nam ostatnio upały móc pomieścić w sobie zapas jedzenia i szybko schłodzić ilość napojów odpowiednią dla całej dużej rodziny. Czy urządzenie sprawdzi się w temperaturze przekraczającej średnie dobowe wskazania termometru? Sprawdźmy.

Waszym zdaniem

MATSILVER00

Najważniejsze jak długo taka lodówka będzie pracować bezawaryjnie. Rozumiem że 20 lat jak lodówki "Mińsk" Innego potentata przemysłowego ze wschodniej granicy.

leso00

Moja lodówka Pamir 4M pracuje już 34 lata i nie chce się (dzięki Bogu) zepsuć. Nawet żarówka jest ta sama. Z niepokojem myślę, że będę kiedyś musiał wymienić na współczesne badziewie, które będzie działać kilka lat i kilka razy się zepsuje. Firma to nie ma nic do rzeczy.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.