MPM MWA-01 – test wagi

Waga – poważna sprawa

Tekst: Daria Kowalska, zdjęcia: Dawid Gr
MPM MWA-01 – test wagi

Idealna waga – kto o niej nie marzy? Mamy na myśli nie tylko sylwetkę, ale także sprzęt bezlitośnie obnażający nasze słabości. Nie ma chyba gospodarstwa domowego, w którym brakowałoby tego urządzenia.

1

Testowane produkty:

Wstęp

Idealna waga – kto o niej nie marzy? Mamy na myśli nie tylko sylwetkę, ale także sprzęt bezlitośnie obnażający nasze słabości. Nie ma chyba gospodarstwa domowego, w którym brakowałoby tego urządzenia. Większość producentów AGD ma w swojej ofercie wagi. Czym warto się kierować, kupując ten produkt? Wszystko zależy od upodobań. Dostępnych konstrukcji jest bardzo wiele, od prostych po zaawansowane. Dla bardziej wymagających użytkowników stworzono modele mierzące także na przykład procent tkanki tłuszczowej czy zawartość wody w organizmie.

Do naszej redakcji trafił model MWA-01 firmy MPM w białej wersji. W części praktycznej sprawdzimy, czy jest godny polecenia, tymczasem przyjrzymy się mu z bliska.

Waga MPM MWA - 01

Waszym zdaniem

om3ga8900

niska cena? toz to zwykla waga, ktora mozna kupic w okolicach 15-20zl. Za 70zl mamy wage firmy AEG - z pamiecia na 10 uzytkownikow, pomiarem tkanki, bmi, h2o, wyswietlacz lcd + panel dotykowy do poruszania sie w menu...

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.