OK. OMW 320D-M – test taniej kuchenki mikrofalowej z sieci MediaMarkt

Kuchenka „nie dla idiotów”?

Agnieszka Serafinowicz
OK. OMW 320D-M – test taniej kuchenki mikrofalowej z sieci MediaMarkt

W sklepach obok wysoko wyspecjalizowanych, dużych i drogich kuchenek mikrofalowych z funkcjami przypiekania, parowania, pozłacania itp. ciągle dostępne są niewielkie i tanie modele. Różnice w cenach sięgają ponad tysiąc złotych. Ale czy są one coś warte? Czego można się po niech spodziewać? Na co może liczyć nabywca niewielkiej i niedrogiej kuchenki mikrofalowej sprawdzamy na przykładzie modelu OK. OMW 320D-M - dostępnego w sieci Media Markt.

0

Testowane produkty:

Kuchenki mikrofalowe na stałe zagościły już nie tylko w naszych kuchniach, ale również stały się nieodzownym elementem wyposażenia pracowniczych aneksów kuchennych. Nic dziwnego. Mimo iż mają wielu przeciwników, którzy wszelkimi sposobami starają się udowodnić, że przygotowywane w nich jedzenie zostaje pozbawione wartości odżywczych i witamin (niektórzy twierdzą nawet, że jest szkodliwe) to niezaprzeczalny fakt, iż serwowanie przygotowanych w nich ciepłych posiłków jest łatwiejsze i szybsze w porównaniu z tradycyjnymi metodami, zjednał im jeszcze większe rzesze zwolenników.

Producenci zachwyceni popularnością kuchenek mikrofalowych i związanym z tym wzrostem sprzedaży konkurują ze sobą i proponują nam coraz nowsze modele wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, skutkiem czego rozrasta się nie tylko użyteczność tych urządzeń, ale również ich fizyczne rozmiary, ciężar, a także - niestety- cena, która nierzadko znacznie przekracza już koszty zakupu tradycyjnej kuchenki z piekarnikiem.

Obok tych wysoko wyspecjalizowanych urządzeń z funkcją gotowania na parze, przypiekania na złoty kolor itp. cudami w sklepach nadal dostępne są „zwykłe”, niedrogie modele kuchenek mikrofalowych, które nie zajmują wiele miejsca a ich zakup nie rujnuje domowego budżetu. Na pierwszy rzut oka posiadają nawet większość typowych funkcji, jakich mógłby oczekiwać przeciętny użytkownik takiego typu urządzenia. Postanowiliśmy dokładnie sprawdzić, na co może liczyć nabywca niewielkiej i niedrogiej kuchenki mikrofalowej na przykładzie modelu OK. OMW 320D-M - dostępnego w sieci Saturn / Media Markt.
Przekonamy się, czego się można po niej spodziewać na podstawie jakości wykonania, dostępnych funkcji, tego co obiecuje producent, oraz jak urządzenie sprawuje się w praktyce.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.