Panasonic DMP-BDT330 – test odtwarzacza Blu-ray 3D

Nie tylko Blu-ray 3D

Marek Kowalski
Panasonic DMP-BDT330 – test odtwarzacza Blu-ray 3D

Na filmy 4K, a tym bardziej programy telewizyjne nadające w ultrawysokiej rozdzielczości, wciąż musimy poczekać. Ci, którzy szukają najwyższej powszechnie dziś dostępnej jakości obrazu, powinni zainteresować się filmami zapisanymi na krążkach Blu-ray i Blu-ray 3D. Rozdzielczość Full HD (pełne 1080p), zwłaszcza w połączeniu z poczuciem przestrzeni, gwarantuje doskonałą rozrywkę. Potrzebny jest do tego nie tylko telewizor wyświetlający obraz Full HD i 3D, ale też odpowiednie źródło sygnału. I właśnie jedno z takich urządzeń, stylowy odtwarzacz Panasonic DMP-BDT330, przetestowaliśmy.

0

Podsumowanie

Odtwarzacz Panasonic DMP-BDT330 to naprawdę bardzo przyzwoity sprzęt dla wszystkich tych, którzy posiadając telewizor Full HD i 3D bez funkcji Smart TV, chcieliby móc nie tylko oglądać legalnie filmy w jakości dopasowanej do kupionego sprzętu, ale też odtwarzać wiele innych formatów multimedialnych i dodatkowo korzystać z funkcji internetowych na ekranie telewizora. Obecność wielu współczesnych interfejsów komunikacyjnych w połączeniu z prostą, intuicyjną obsługą czyni z tego stosunkowo niedrogiego odtwarzacza propozycję godną uwagi.

Jeżeli nie planujesz budowy szczególnie wyrafinowanego zestawu kina domowego, to wiedz, że sprzęt japońskiego producenta nie tylko spełni Twoje wymagania, ale też nie będzie szpecił salonu, bo wygląd to jedna z mocnych stron tego produktu.

Do testów dostarczył:

logo-panasonic

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i foto-wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.