Panasonic MJ-DJ01 klasyczna sokowirówka

Sokowirówka z wygodnym kranem i odpornymi na uszkodzenie częściami

Adam Kwiatkowski
Panasonic MJ-DJ01 klasyczna sokowirówka

MJ-DJ01 wyprodukowana pod marką Panasonic to skuteczne narzędzie do wydobywania z warzyw i owoców pysznego soku. Stalowe noże i gęste sito bardzo szybko przerabiają miękkie i twarde surowce do produkcji soku. Obrotowy kran z zabezpieczeniem przed kapaniem ułatwia korzystanie z sokowirówki. Wzornictwo MJ-DJ01 jest bardzo klasyczne w stale modnych kolorach, polerowanej stali w połączeniu z czernią tworzywa. 

3

Podsumowanie

Panasonic MJ-DJ01 ma bardzo klasyczny kształt obudowy, który w tym urządzeniu okazuje się bardzo praktyczny. Pokrywa, sito i pojemniki składają się bardzo prosto. Zabezpieczenie w postaci dwóch uchwytów jest solidne i wygodne. Aby wymienić pojemnik na sok wystarczy podnieść kranik do góry, który w tej pozycji może być przesunięty w lewo lub w prawo. Pozwala to na umieszczenie sokowirówki w dogodnym miejscu. 8Q2A0369

Tworzywa sztuczne, z których wykonano pojemnik na wytłoczyny i tłok są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w razie upadku na podłogę jest niewielka szansa, aby popękały. Zbiornik na sok ma pojemność 1,5 l i wygodną pokrywkę, która jednocześnie chroni otoczenie sokowirówki przed pochlapaniem sokiem. 

Czyszczenie sokowirówki nie stanowi żadnego problemu, resztki warzyw i owoców wystarczy wyrzucić z pojemnika na odpadki, a następne wypłukać wszystkie elementy. Jedynie sito należy wymyć miękkim zmywakiem, aby usunąć włókna i resztki blokujące perforację. 

Dwa biegi dostosowują prędkość pracy sokowirówki do owoców lub warzyw. Wolniejszy, pierwszy bieg jest zalecany do owoców miękkich (śliwki, jagody i pomidory), jabłka, marchew i inne twarde warzywa i owoce należy wyciskać 2 biegiem. 

Sokowirówki w najrozsądniejszych cenach znajdziesz w tym miejscu.

Waszym zdaniem

przepismamy.pl00

Polecam moje propozycje domowych soków
http://dobrakuchniamamy.blogspot.com/search?q=sok

przepismamy.pl00

<a href="http://dobrakuchniamamy.blogspot.com/search?q=sok"> http://dobrakuchniamamy.blogspot.com/search?q=sok </a>

jedrzej.tarnawski00

Rewelacyjna sprawa na wiosnę. Już na mojej liście zakupów!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.