Philips EasyLife FC8144 - odkurzacz bezworkowy

Ekologiczne odkurzanie

Magdalena Seweryn
Philips EasyLife FC8144 - odkurzacz bezworkowy

Odkurzacze piorące, bezworkowe, pionowe, wodne... Wybór urządzeń do sprzątania jest coraz większy, a producenci prześcigają się w dostarczaniu coraz bardziej nowatorskich.
EasyLife firmy Philips jest na tle innych wyjątkowy przede wszystkim z jednego względu: to sprzęt „ekologiczny”.

1

Testowane produkty:

Wstęp

Co jakiś czas na łamach AGDLab.pl opisujemy samojezdne odkurzacze – w założeniu urządzenia, które mają nas maksymalnie odciążyć od obowiązków domowych. I rzeczywiście pracy jest dzięki nim mniej, ale w testach okazuje się, że niektóre modele nie są wystarczająco skuteczne i nie sprzątają każdej powierzchni. Co więcej, każdy odkurzacz-robot to spory wydatek. Jeśli zatem potrzebne jest tradycyjne urządzenie w niższej cenie, warto przyjrzeć się ofercie znanego producenta sprzętu domowego, firmy Philips. Spośród wielu odkurzaczy, które oferuje, wybraliśmy do testów bezworkowy model EasyLife. Należy on do gamy „zielonych” produktów marki, w których zastosowano rozwiązania pozwalające oszczędzać energię. Wśród urządzeń oznaczonych tym zielonym logo:

Philips EasyLife odkurzacz bezworkowy

...znajdują się także telewizory, żarówki, żelazka, czajniki i inne produkty.

Co dla końcowego użytkownika oznacza posiadanie odkurzacza „eko” oraz jak w codziennym użytkowaniu sprawdza się Philips EnergyCare FC8144?

Waszym zdaniem

kayron00

Fajna żaba. Nawet mi się podoba. Trochę martwi mnie znaczek ECO, co najczęściej oznacza sprzęt o skróconej żywotności, a naprawić coś od PHILIPSa to nie lada sztuka. Ale i tak uważam że sprzęt godny uwagi.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.