Philips Multicooker HD 3037 - test

Wszystko w jednej misie

Agnieszka Serafinowicz
Philips Multicooker HD 3037 - test

Mniej garnków, mniej zmywania, mniej urządzeń do przygotowywania potraw i szorowania, a jednocześnie możliwość bezproblemowego przyrządzenia każdego rodzaju posiłku, więcej miejsca w kuchni i więcej czasu. To nie senne marzenie zapracowanej gospodyni domowej, ale realne możliwości , jakie ma nam zapewnić najnowsze urządzenie firmy Philips, które dopiero co trafiło na sklepowe półki - Philips Multicooker HD 3037

6

Testowane produkty:

Philips Multicooker HD 3037 - uniwersalny sprzęt kuchenny

Każdy chciałby maksymalnie uprościć wszelkie wykonywane czynności domowe. Czasu mamy coraz mniej, jesteśmy przemęczeni, niewyspani i perspektywa wieczoru spędzonego na szorowaniu garów lub sprzętów kuchennych nie wygląda zachęcająco nawet dla największego optymisty. Wolne chwile chcielibyśmy spędzać przyjemniej, ale jednocześnie miło byłoby jadać urozmaicone posiłki w domowym zaciszu.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła firma Philips, która przygotowała nowe urządzenie wielofunkcyjne - Philips Multicooker HD 3037. Jego reklama wygląda nad wyraz kusząco - ma zastąpić szereg innych urządzeń, których będziemy mogli już na zawsze pozbyć się z domu, ponieważ jeden Multicooker wystarczy by przygotować pełen obiad, niezależnie od preferowanego sposobu przyrządzania dań. Zajmujące niewiele miejsca urządzenie gotuje, dusi, piecze, smaży, gotuje na parze, a także robi konfitury, jogurty, podgrzewa i utrzymuje temperaturę przyrządzonych potraw.

Tak twierdzi producent. Jak jest rzeczywistości? Czy w jednej niewielkiej misie uda się przygotować pełen asortyment różnorodnych dań? Czy „z jednej miski” naje się kilka osób? Czy posługiwanie się tym sprzętem jest wygodne? Jak długo trwa przyrządzanie posiłków w Multicookerze w porównaniu do tradycyjnych metod? Wreszcie - jak smakują tak przygotowane potrawy? Na te i szereg innych pytań postaramy się odpowiedzieć sprawdzając urządzenie w praktyce.

Waszym zdaniem

alina.jakubowska00

Rozważam zakup multicookera, bo moja kuzynka posiada coś takiego i jest naprawdę zachwycona. Z tymże ona ma sprzęt Redmonda, dokładnie ten model: http://multicooker.pl/katalog/multicookery/redmond_rmc_m90/
Ja też właśnie chciałabym coś takiego, na początku zastanawiałam się co prawda nad Philipsem, ale Redmond ma dużo więcej programów. W tym modelu M90 jest ich - z tego, co pamiętam - 44 (część ręcznych, część automatycznych). W Philipsie tylko 12 programów mamy, także jest to na pewno sprzęt dużo uboższy.

marlenagie00

Mam coś takiego, ale od Redmond (model m4502).
Świetna rzecz, zwłaszcza jeśli ktoś naprawdę nie lubi takich kuchennych czynności. Wiąże się to z mniejszą ilością garnków, mycia, a także nie ma takiej konieczności żeby spędzać przy garach dużo czasu.
No i jak już raz się w to zainwestuje, to okazuje się, że gotowanie jest naprawdę łatwe. Zgodzę się z aliną.jakubowską, że Philips ma mniejszą liczbę programów, więc zależy co komu potrzebne i co kto lubi.

martyna57300

Mnie bardzo zainteresował model Multicooker RMC-M4502 . Skupiłam sie na nim bo jako nie bardzo przepadam za przebywaniem godzinami w kuchni. A tak dzięki takim urządzeniom wszystko jest robione łatwo i przyjemnie . A przy okazji nie trzeba poświęcać tyle czasu na zmywanie co przy gotowaniu obiadu w normalnych garnkach. Czytałam , ze w książeczce z przepisami dołączonej do zestawu jest ponad 100 przepisów,wiec i pomysły na obiad będą.

inskrypcja00

Ostatnio szukam informacji zarówno na temat tych multicookerów od Philipsa, jak i tych od Redmonda.
Z tego co udało mi się dotychczas wywnioskować: oba urządzenia sprawdzą się jeśli nie lubimy gotować, ale jeśli komuś zależy na tym, żeby jednak trochę bardziej rozwijać swoje kulinarne umiejętności, to lepszy będzie którykolwiek model od Redmonda, bo ma dużo więcej funkcji i te można stosować naprzemiennie z ustawieniami manualnymi.

iwona.bilska00

Na tym teście wygląda to naprawdę zachęcająco. Na tyle, że zaczęłam szukać informacji ogólnie o multicookerach.
Okazuje się, że Redmond faktycznie może zaproponować więcej, dlatego że jest to ich flagowy produkt i można go dostać w różnych wersjach. Są bardziej zróżnicowane pod względem liczby programów.
No i plus u Redmonda jest taki, że te elementy, które w Philipsie trzeba osobno dokupić, są w zestawie. Z tego co słyszałam nie ma też problemów z serwisem w razie jakichś problemów.

kfigaj00

ja mam Multicooker REDMOND RMC-M20E. Tak jak wszyscy szczęśliwy posiadacze tego sprzętu jestem bardzo zadowolony. Redmond posiada bardzo dobre urządzenia w stosunkowo dobrych cenach. Wiem bo zakupiłem również opiekacz 3w1 oraz wyciskarkę. Polecam każdemu.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.