Philips ProCare HP8260 – test suszarki

Wysuszyć i nie zniszczyć

Tekst: Magdalena Seweryn, zdjęcia: Dawid
Philips ProCare HP8260 – test suszarki

Na rynku dostępny jest kolejny produkt przeznaczony do pielęgnacji włosów – suszarka Philips ProCare HP8260. Ponieważ mieliśmy wcześniej do czynienia z modelem Salon Dry AC lite tej samej firmy, który zgodnie uznajemy za bardzo udany, postanowiliśmy przetestować ProCare HP8260, aby stwierdzić, czy rzeczywiście nowsze oznacza lepsze.

0

Testowane produkty:

Wstęp

Wiele z nas marzy o tym, aby fryzura zawsze wyglądała jak po wizycie u fryzjera, a włosy były piękne i lśniące. Nie da się na zawołanie zyskać zdolności i wyobraźni stylistów fryzur, ale przynajmniej można skorzystać z profesjonalnych kosmetyków, coraz częściej dostępnych w wyspecjalizowanych sklepach czy na aukcjach internetowych. Producenci sprzętu AGD oferują suszarki, prostownice czy lokówki przeznaczone do domowego użytku, które coraz częściej przypominają te używane w salonach, co podkreśla się nie tylko wzornictwem, ale i nazewnictwem, używając takich słów, jak pro, salon, profesjonalny. Te produkty mają za zadanie nie tylko suszyć czy pomagać w układaniu fryzury, ale także pielęgnować ją.

Na rynek trafił niedawno kolejny produkt przeznaczony do pielęgnacji włosów – suszarka Philips ProCare HP8260. Ponieważ mieliśmy wcześniej do czynienia z modelem Salon Dry AC lite tej samej firmy, który zgodnie uznajemy za bardzo udany, postanowiliśmy przetestować ProCare HP8260, aby stwierdzić, czy rzeczywiście nowe oznacza lepsze.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.