Pralka, chłodziarka, piekarnik i zmywarka simplyFi Candy

Testujemy inteligentny sprzęt AGD marki Candy

Adam Kwiatkowski
Pralka, chłodziarka, piekarnik i zmywarka simplyFi Candy

Włoska marka sprzętu AGD, Candy, jako jeden z pierwszych producentów na rynku UE wprowadziła do sprzedaży całą gamę urządzeń, którymi można sterować za pomocą zdalnego dostępu przez aplikację w smartfonie lub w tablecie. Wygodny dostęp do większości funkcji pozwala włączyć piekarnik, pralkę, zmywarkę również poza domem, wystarczy w smartfonie mieć dostęp do internetu i aplikację Candy.

1

Candy simplyFi - inteligentne AGD

Seria urządzeń Candy simplyFi stanowi pełne wyposażenie kuchni, składa się z płyty indukcyjnej, okapu kuchennego, piekarnika, chłodziarki, zmywarki i dodatkowo pralki. Wszystkie te urządzenia można podłączyć do domowej sieci WiFi i sterować ich funkcjami przez aplikację w tablecie lub w smartfonie.

Wprowadzona aplikacja i rozwiązanie bezprzewodowe stawia firmę Candy w czołówce firm innowacyjnych, oferujących klientom w Polsce tak szeroką gamę urządzeń AGD z dostępem do sterowania przez Wi-Fi. Candy Simply-Fi można pobrać na urządzenia z Androidem lub iOS, apka jest zaprojektowana bardzo przejrzyście. Każdy krok użytkownika opatrzony jest komentarzem pomocy z ilustracją, co pozwala na bezstresowe dodawanie kolejnych sprzętów. 

 Screenshot_2015-03-02-12-41-52Screenshot_2015-03-02-12-45-47Screenshot_2015-03-02-14-43-05

Numer seryjny znajduje się na tabliczce znamionowej każdego sprzętu Candy, aplikacja w tablecie informuje, gdzie powinna się znajdować en numer. Po odczytaniu numeru (najlepiej zrobić zdjęcie smartfonem), należy go przepisać w aplikacji. Każdy kolejny krok jest doskonale opisany. Po skonfigurowaniu dostępu do internetu aplikacja wyświetla dostępne funkcje urządzenia. 

Screenshot_2015-03-02-15-14-57

 

 

Waszym zdaniem

saxon00

niedługo będzie można defekować zdalnie przez wifi, tylko po co? nie ma to jak gazetka, kanapka, smartfon no i muszla

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.