Pralka, chłodziarka, piekarnik i zmywarka simplyFi Candy

Testujemy inteligentny sprzęt AGD marki Candy

Adam Kwiatkowski
Pralka, chłodziarka, piekarnik i zmywarka simplyFi Candy

Włoska marka sprzętu AGD, Candy, jako jeden z pierwszych producentów na rynku UE wprowadziła do sprzedaży całą gamę urządzeń, którymi można sterować za pomocą zdalnego dostępu przez aplikację w smartfonie lub w tablecie. Wygodny dostęp do większości funkcji pozwala włączyć piekarnik, pralkę, zmywarkę również poza domem, wystarczy w smartfonie mieć dostęp do internetu i aplikację Candy.

1

Podsumowanie

Ekran piekarnika, choć bardzo elegancki, nie pasuje kolorem podświetlenia do pozostałych urządzeń z serii eimplyFi marki Candy. Również wykończenie wskazuje na to, że urządzenia najlepiej będą się prezentowały nie stojąc blisko siebie. Zaletą są powierzchnie łatwe do utrzymania w czystości. 

Aplikacja simplyFi to wzór intuicyjności i praktycznego podejścia do potrzeb użytkownika. Jedna platforma do obsługi całego sprzętu gospodarstwa domowego to świetny pomysł i dobre wykonanie. Pliki pomocy są klarowne i odpowiadają w praktyczny sposób na problemy. Korzystanie z aplikacji nie jest skomplikowane, od momentu uruchomienia aplikacja jest przyjazna wobec użytkownika. 

Zestaw czterech urządzeń, który trafił do redakcji składał się z piekarnika FXE825X, chłodziarko - zamrażarki CF 18S, zmywarki CDMP95390F oraz pralki GSF4 137TWC3. W ofercie producenta dostępne są również płyty grzejne indukcyjne (CFID36 WIFI), i okapy (CMB97SLX WIFI). Wszystkie urządzenia doskonale współpracują z aplikacją i są proste do skonfigurowania. 

Najniższe ceny znalezione w sklepach internetowych: 

 

 

Waszym zdaniem

saxon00

niedługo będzie można defekować zdalnie przez wifi, tylko po co? nie ma to jak gazetka, kanapka, smartfon no i muszla

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.