Samsung Grand RL60GQERS – test lodówki klasy A+++

Chłód kontrolowany

Tekst: Agnieszka Serafinowicz, zdjęcia:
Samsung Grand RL60GQERS – test lodówki klasy A+++

Lodówki używa każdy. Wydaje się, że to znane wszystkim urządzenie niczym już nie zdoła zaskoczyć, ale w rzeczywistości mnogość nowoczesnych funkcji i zastosowanych technik może przyprawić o zawrót głowy. Producenci chętnie chwalą się nimi w ulotkach i spotach reklamowych, ale znaczenie niektórych z nich trudno sobie wyobrazić. Przed zakupem dobrze byłoby wypróbować taki sprzęt w praktyce i ocenić, czy spełni oczekiwania.

1

Testowane produkty:

Wstęp

Lodówki używa każdy. Wydaje się, że to znane wszystkim urządzenie niczym już nie zdoła zaskoczyć, ale w rzeczywistości mnogość nowoczesnych funkcji i zastosowanych technik może przyprawić o zawrót głowy. Producenci chętnie chwalą się nimi w ulotkach i spotach reklamowych, ale znaczenie niektórych z nich trudno sobie wyobrazić . Przed zakupem dobrze byłoby wypróbować taki sprzęt w praktyce i ocenić, czy spełni oczekiwania. Niestety, na razie indywidualny nabywca nie ma takich możliwości, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się dokładniej kilku modelom – ocenić ich funkcje, sprawność działania, łatwość obsługi i koszty eksploatacji.

Jako pierwszy do redakcji trafił model Samsunga z serii Grand – RL60GQERS.

Lodówka jest spora: ma 60 cm szerokości i 201 cm wysokości, a jej głębokość to 71 cm. Całkowita pojemność netto wynosi 370 l.

Urządzenie jest sprzedawane razem z dosyć pokaźnych rozmiarów instrukcją obsługi, zawierającą dodatkowo szereg zaleceń producenta ułatwiających właściwe ustawienie i podłączenie oraz wskazówek dotyczących zasad bezpiecznego użytkowania; są tam na przykład porady, co zrobić w przypadku wycieku niebezpiecznego środka chłodzącego, dlatego warto mieć ją zawsze pod ręką i przed wszystkim uważnie zapoznać się z jej treścią przed pierwszym uruchomieniem sprzętu.

Waszym zdaniem

alina.basiak00

1

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.