Sharp Steamwave AX-1100 – test kuchenki parowej „3 w 1”

Uczta nie tylko dla oczu

tekst: Daria Kowalska, zdjęcia: Dawid Gr
Sharp Steamwave AX-1100 – test kuchenki parowej „3 w 1”

Kuchenki mikrofalowe na dobre zagościły w naszych domach. Pozwalają głównie na podgrzanie posiłku bądź napoju, wiele modeli ma także funkcję grillowania. Model AX-1100 firmy Sharp oferuje jeszcze więcej. Umożliwia przygotowanie posiłku za pomocą mikrofal, pary lub grilla.

0

Testowane produkty:

Podsumowanie

Kuchenka parowa Steamwave to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie dla każdego. Znajdzie uznanie zarówno wśród osób ceniących zdrowe odżywianie, jak i pracoholików, którzy szybko przygotują zbilansowany posiłek. Dużym plusem jest czas gotowania: posiłek można uzyskać znacznie szybciej niż w konwencjonalny sposób. Co ważne, dzięki wyspecjalizowanym programom sprzęt pozwoli przygotowywać dania zarówno osobom zaprawionym w bojach kulinarnych, jak i laikom, którzy nie do końca wiedzą, jak i ile czasu należy gotować określony produkt. Ze względu na gabaryty kuchenka z pozoru nie nadaje się do każdej kuchni, ale tylko z pozoru. W większości pomieszczeń stoją „mikrofale”, opiekacze, grille, często urządzenia do gotowania na parze. Tutaj mamy „wszystko w jednym”. Kuchenka parowa jest estetyczna i wykonana z dbałością o szczegóły. Za dużą zaletę należy uznać szczegółowo opracowaną instrukcję oraz ciekawe przepisy.

Czy Sharp Steamwave „3 w 1” ma wady? Tak, to głównie wysoka cena, zbyt krótki kabel zasilający i bardzo silne nagrzewanie się obudowy, szczególnie podczas grillowania. Jednak na tle ogromnych możliwości w przygotowywaniu szybkich i smacznych posiłków po prostu bledną. My polecamy ten sprzęt.

Sharp Steamwave AX-1100
Cena: 1700 zł

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.