Sokowirówka z Biedronki SW-5168 - test

Świeży sok każdego dnia

Ewelina Nowicka
Sokowirówka z Biedronki SW-5168 - test

Dziś staramy się prowadzić odpowiedni tryb życia, uprawiając sporty i dbając o nasze samopoczucie. Zależy nam, by potrawy i napoje jakie spożywamy były zdrowe, świeże i smaczne. Nic tak nie poprawia nastroju i nie koi pragnienia jak świeżo wyciskany sok owocowy lub warzywny. To nie tylko 100% dawka witamin, ale także pyszna chwila zapomnienia. Jeśli żyjemy zdrowo i w zgodzie z naturą, bez wątpienia powinniśmy nabyć sokowirówkę. Jest to sprzęt niezbędny dla amatorów świeżo wyciskanych napojów.

6

Testowane produkty:

Sokowirówka SW-5168 - sposób na konserwanty?

Z pewnością każdy się zgodzi, że warto sięgać po orzeźwiające soki i koktajle, które nie tylko zawierają wiele witamin, ale także są pyszne i poprawiają samopoczucie. Bardzo dużą pomocą w domu miłośników świeżych soków są sokowirówki. Posiadają one różne prędkości i funkcje. Często są to jednak dość drogie sprzęty. My chcieliśmy sprawdzić jak działa sprzęt z niższej półki cenowej. Postanowiliśmy więc przetestować urządzenie dostępne w sieci sklepów Biedronka, czyli profesjonalną sokowirówkę model SW-5168, importowaną przez firmę Vershold Polska.

Uploaded Image

Waszym zdaniem

joannaborowska00

Nie wiem jak jest konkretnie z ta sokowirowka, ale kiedys uzywalam roznych niemarkowych sprzetow do kuchni i jakos sie do nich nie przekonalam, czesto musialam reklamowac i nie dzialaly jak powinny. Dlatego juz lepiej czasami dolozyc troche wiecej i miec sprzet sprawdzonej marki - ani razu nie mialam powodu, zeby narzekac na swoja sokowirowke z philipsa. A mam ja juz troche i bym jej teraz nie zamienila na inna.

justyna.krupa00

Mam tą sokowirówkę. Niestety wszystkie soki przesiaknięte są intensywnym zapachem plastiku. Nie pomogło wyparzanie jej . Surowiec z ktorego została wykonana prawdopodobnie jest marnej jakości. Nie przeciera dokładnie owoców , dużo części do umycia.

tss00

Walory każdej propozycji warto porównać z walorami żółtek - http://www.stachurska.eu/?p=1659 .

gosiaiwojtek00

Mam tą sokowirówkę. Jest z nią jeden problem SOK ŚMIERDZI TANDETNYM PLASTIKIEM z którego jest wykonana. Nie kupujcie tej sokowirówki.

marcys00

śmierdzi plastikiem, plastik pod sitkiem ociera się o obudowę, ja spaliłem od razu silnik, ale mi go wymienili, jak sokowirówka wróciła do domu zeszlifowałem 1,5 mm plastiku pod sitkiem i teraz jest wszystko ok ( mój sprzęt to MPM ale to to samo, tylko inna nazwa)

fresfggrde00

Do pełnego opisu brakuje wilgotności pulpy , pewnie można z niej wycisnąć jeszcze dużo soku. Nie ma to jak polskie sokowirówki z okresu PRL- u - SW 3 i Katarzyna - wydajność do 70 % , a pulpa sucha

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.