Test aparatów kompaktowych do 1000 zł

Uśmiech proszę!

Marek Kowalski
Test aparatów kompaktowych do 1000 zł

Jaki aparat do 1000 zł wybrać? Jaki kompakt będzie najlepszy na wakacje?Współczesne aparaty kompaktowe to coś znacznie więcej niż tylko zwykłe cyfrowe "małpki". Dynamiczny rozwój elektroniki pozwolił wkomponować w te niewielkie urządzenia nie tylko funkcje stricte związane z fotografią, ale również np. z komunikacją (GPS, WiFi etc). Oczywiście dalej proces wykonania zdjęcia można w nich sprowadzić do wciśnięcia migawki bez martwienia się o pozostałe parametry, a automatyka aparatu powinna wygenerować odpowiednio naświetlone zdjęcie. Powinna, ale czy to robi? Na te i wiele innych pytań odpowiada nasz test porównawczy aparatów kompaktowych do 1000 zł.

1

Testowane produkty:

Sony DSC-WX200

Ostatni aparat Sony w naszym teście jest jednocześnie modelem najbardziej zaawansowanym wśród produktów tej marki biorących udział w naszym porównaniu. Czy jego funkcjonalność przekona potencjalnych nabywców? Siła argumentów w tym przypadku powinna być niemała, ponieważ WX200 to górny pułap cenowy.

Opakowanie i zawartość

Sony DSC-WX200

Pudełko, w który znaleźliśmy aparat Sony DSC-WX200 ma identyczne wymiary jak opakowanie poprzednio opisywanego modelu WX-60.

Sony DSC-WX200

Sony DSC-WX200

Zawartość zestawu to, oprócz samego aparatu: akumulator Sony NP-BN, przewód USB - micro USB, zasilacz sieciowy, przewód zasilający (łączący zasilacz z gniazdkiem elektrycznym), pasek do aparatu (na nadgarstek), instrukcję obsługi, kolorową broszurkę zachęcająca do rejestracji, kartę gwarancyjną oraz ulotkę informacyjna dotycząca opcjonalnych akcesoriów do opisywanego modelu. Zestaw ten był praktycznie identyczny jak w przypadku modelu WX-60.

Waszym zdaniem

tomasz.sztachelski00

Z tego zestawienia tylko TZ30!!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.