Test aparatów kompaktowych do 1000 zł

Uśmiech proszę!

Marek Kowalski
Test aparatów kompaktowych do 1000 zł

Jaki aparat do 1000 zł wybrać? Jaki kompakt będzie najlepszy na wakacje?Współczesne aparaty kompaktowe to coś znacznie więcej niż tylko zwykłe cyfrowe "małpki". Dynamiczny rozwój elektroniki pozwolił wkomponować w te niewielkie urządzenia nie tylko funkcje stricte związane z fotografią, ale również np. z komunikacją (GPS, WiFi etc). Oczywiście dalej proces wykonania zdjęcia można w nich sprowadzić do wciśnięcia migawki bez martwienia się o pozostałe parametry, a automatyka aparatu powinna wygenerować odpowiednio naświetlone zdjęcie. Powinna, ale czy to robi? Na te i wiele innych pytań odpowiada nasz test porównawczy aparatów kompaktowych do 1000 zł.

1

Testowane produkty:

Olympus VH-520

Jedyny w naszym teście kompaktów przedstawiciel popularnej marki Olympus to model VH-520. Urządzenie przez producenta dedykowane mniej doświadczonym miłośnikom fotografii cyfrowej.

Olympus Stylus VH-520

Olympus Stylus VH-520

Aparat otrzymaliśmy w opakowaniu zastępczym, wewnątrz którego oprócz samego urządzenia zamieszczona była tylko ładowarka do aparatu oraz akumulator LI-50B o pojemności 1000 mAh. W zestawie sprzedażowym klient oprócz tego powinien jeszcze otrzymać dokumentację i oprogramowanie.

Waszym zdaniem

tomasz.sztachelski00

Z tego zestawienia tylko TZ30!!

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.