Test urządzenia Philips Lumea model SC2001/01

Nowoczesna depilacja w domu z technologią IPL

Agnieszka Serafinowicz
Test urządzenia Philips Lumea model SC2001/01

Wiele osób borykających się z problemami codziennego usuwania zbędnego owłosienia chciałoby ten proces maksymalnie skrócić i uprościć, a najlepiej raz i na zawsze pozbyć się niechcianych, szpecących włosków. Gabinety kosmetyczne oferują depilację laserową, która ma być trwała, skuteczna i bezbolesna. Niestety, jest również dosyć kosztowna i wymaga co najmniej kilku wizyt w salonie kosmetycznym. Poznajmy alternatywny sposób trwałej depilacji, którą można wykonać w domowym zaciszu.

1

Testowane produkty:

Wstęp

W naszym kręgu kulturowym depilacja stałą się nieomal koniecznością. Dotyczy to zwłaszcza kobiet. Owłosione nogi, pachy, przedramiona czy okolice bikini, nawet jeśli nie powodują dyskomfortu ich właścicielki, nie są dobrze odbierane przez otoczenie, które postrzega ją po prostu jako kobietę zaniedbaną a jej „akcje” lecą w dół.

By komplement „masz nóżki jak sarenka” nie budził wątpliwości typu: takie zgrabne czy takie owłosione, jesteśmy w stanie zrobić wiele. Niestety, tradycyjne depilatory i woskowanie są bolesne, golenie jest mało komfortowe i powoduje wrastanie włosków a środki chemiczne często powodują podrażnienia. Dodatkowo wszystkie te metody usuwania zbędnego owłosienia są dosyć krótkotrwałe. W efekcie wielu kobietom sezon wiosenno – letni w dużej mierze mija na obmyślaniu sposobów bezbolesnego i skutecznego pozbycia się zbędnego owłosienia.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła firma Philips, która wprowadziła na rynek nowoczesne urządzenie działające w oparciu o technologię wykorzystującą IPL (Intense Pulsed Light) - intensywne światło pulsacyjne. Nie jest to laser, ale urządzenie stymulowane przez lampę błyskową emitującą światło z zakresu podczerwieni. Nowy produkt Philips Lumea model SC2001/01 może być przeznaczony również do użytku domowego.

Czy faktycznie ma szansę zapewnić komfort użytkowania i swobodę noszenia dowolnych ubrań bez konieczności sprawdzania, czy w niedawno golonych miejscach nie odrosły włoski? Czy na zawsze odmieni oblicze kobiecej depilacji? Sprawdźmy.

Philips Lumea SC2001/01

Waszym zdaniem

slawni.wegetarianie00

ludzkość łysieje z powodu ocieplenia klimatu=ewolucja kudłatej niehigienicznej małpy:)+depilacja=przyszłość=wszyscy łysi:) Flirt to oszukiwanie też siebie lepiej jak ktoś was lubi za to kim jesteście nie jak wyglądacie a wegetarianki są najsexowniejsze:)od mięsożernych pasztetów,baleronów wolę melony wegetariańskie:)J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:)nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz" mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? o anemię z braku witamin z owoców? ubiór to czas i kasa a sex to nie zabawa=ma poważne konsekwencje: dzieci choroby gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.