Toshiba 40TL933 - test telewizora Full HD i 3D

Full HD 3D, tanio, ale...

Marek Kowalski
Toshiba 40TL933 - test telewizora Full HD i 3D

Czterdziestocalowy telewizor Toshiby - bohater naszej recenzji - to urządzenie oferujące zasadniczo wszystkie podstawowe funkcje - panel z podświetleniem ledowym, wbudowany tuner cyfrowej telewizji, rozdzielczość Full HD, cyfrowy filtr grzebieniowy, funkcje typowe dla Smart TV (aplikacje i usługi), a do tego możliwość wyświetlania obrazu 3D. Wszystko to w cenie oscylującej wokół 2 tysięcy złotych. Czy warto?

3

Testowane produkty:

Wstęp

Toshiba to jeden z producentów elektroniki użytkowej, który montuje swoje urządzenia w naszym kraju. W naszej redakcji mieliśmy okazję dokładnie przyjrzeć się 40-calowemu telewizorowi japońskiego producenta. Model Toshiba 40TL933 to urządzenie wyposażone w matrycę LCD z diodowym (LED) podświetleniem krawędziowym, charakteryzujące się standardową już dziś rozdzielczością Full HD (1920 x 1080 pikseli).

Toshiba 40TL933

Producent zachwala szybkie odświeżanie panelu (200 Hz), zapewniające ostry obraz w rozdzielczości Full HD nawet przy najbardziej dynamicznych scenach. Podkreśla również obecność tunera cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T - obowiązkowego już wyposażenia każdego nowego telewizora. Nie bez znaczenia jest również cena - to jeden z bardziej przystępnych cenowo telewizorów oferujących szeroki zakres nowoczesnych funkcji. Jak się sprawuje w praktyce?

Waszym zdaniem

romanw4800

Piekny,do ogladania reklamówek 3D.Po "Avatarze" nikt nie zrobił filmu w 3D i co na nim ogladac?

marek.walek00

Zaletą jest niezły odtwarzacz multimedialny wbudowany w testowany telewizor. - PRAKTYCZNIE KAŻDY TELEWIZOR OFERUJE DZISIAJ taką funkcjonalność - więc jaka to zaleta ? To mniej więcej tak jakby napisać, że zaletą jakiegoś konkretnego modelu auta jest wbudowany do niego silnik !

zen801000

Może i każdy telewizor dziś ma wbudowany player, ale nie każdy odtwarza taką samą liczbę formatów, próbowaliśmy u kolegi odtworzyć filmy z napisami i nic z tego, w ogóle telewizor je zignorował.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.