Toster Bosch TAT6151 Private Collection test urządzenia

Złote grzanki na dzień dobry

Daria Kowalska
Toster Bosch TAT6151 Private Collection test urządzenia

Toster do grzanek jest idealnym rozwiązaniem na udane śniadanie lub szybką przekąskę. Gwarantuje szybki posiłek w kilka minut, a odpowiednio dobrane dodatki do tostów dopełniają całości. Coraz więcej urządzeń ma dodatkowy ruszt do opiekania bułek bądź rogalików. Jeśli więc lubicie czasami zjeść coś więcej niż nieśmiertelną kanapkę, warto rozważyć zakup takiego sprzętu.

0

Testowane produkty:

Podsumowanie

Toster Bosch TAT6151 jest prostym i niewielkim urządzeniem do opiekania pieczywa. Co najważniejsze, to urządzenie bardzo skuteczne – kromki wyskakują złociste i chrupiące. Nie zawiódł nas także ruszt do opiekania bułek.

Doceniliśmy proste i eleganckie wzornictwo oraz staranne wykonanie urządzenia. Na plus zaliczyliśmy długość przewodu zasilającego oraz możliwość nawinięcia go w podstawie.

Urządzenie jest stabilne, nie buja się na boki, a dzięki gumowym nóżkom nie przesuwa się na blacie. Duży plus to termoizolowana obudowa, która pozostaje chłodna nawet po dłuższej pracy tostera. Czytelna instrukcja ułatwia błyskawiczne zapoznanie się ze sprzętem.

Nie dopatrzyliśmy się żadnych istotnych wad, choć dla niektórych cena urządzenia może wydawać się zbyt wysoka (100 zł). W naszej opinii sprzęt powinien spełnić oczekiwania nawet wymagających konsumentów, bo działa bez zarzutu, a grzanki serwuje idealne. Polecamy.

Bosch TAT6151 Private Collection
Cena: 100 zł

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.