Wielofunkcyjny piekarnik do zabudowy Electrolux EEB8585POX - test urządzenia

Tylko się nie poparz, skarbie

Krzysztof Pojawa
Wielofunkcyjny piekarnik do zabudowy Electrolux EEB8585POX - test urządzenia

Pieczenie mięsa i ciast, grillowanie, gotowanie na parze i odgrzewanie potraw w jednym urządzeniu? Jeszcze do niedawna wykonanie takiego zestawu operacji wymagało solidnego zaopatrzenia w sprzęt AGD, który z powodzeniem wypełniłby nawet całe mieszkanie, o kuchni nie wspominając. Dziś mamy możliwość zakupu urządzenia realizującego wszystkie z wymienionych funkcji. Czy to dobre, użyteczne i bezpieczne rozwiązanie? Przekonacie się o tym z naszego tekstu.

0

Testowane produkty:

Wstęp

Niedawno mieliśmy przyjemność przygotować dla was, drodzy Czytelnicy, poradnik dotyczący wyboru i zakupu odpowiedniego modelu piekarnika parowego. Teraz przyszła pora na praktyczne wykorzystanie informacji w nim zawartych. W tym celu przetestowaliśmy piekarnik wielofunkcyjny z funkcją pieczenia parowego firmy Electrolux.

eeb4

Model, który producent przekazał nam do testów, to EEB8585POX z linii Inspiration. Jest to standardowych rozmiarów elektryczny piekarnik do zabudowy, określany mianem CombiSteam Deluxe. Łączy wszystkie możliwości pieczenia tradycyjnego, wykorzystującego gorące powietrze z funkcją pieczenia parowego w różnych proporcjach użycia pary aż do wykorzystania jej w 100%, czyli gotowania w pełni parowego.
Dzięki temu piekarnik powinien pozwolić upiec schab, soczystego w środku i chrupiącego z zewnątrz kurczaka oraz delikatne, ugotowane warzywa czy ryby.
Brzmi naprawdę dobrze, przyznacie. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy po testach będziemy tak samo zadowoleni jak wtedy, kiedy zapoznawaliśmy się z informacjami, które o tym sprzęcie udostępnia producent na swojej stronie internetowej? Jak działa infolinia i pomoc techniczna firmy Electrolux – tego dowiecie się z naszego tekstu.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.