Zamrażarka A++ Liebherr GNP 3056

Energooszczędna zamrażarka do domu

Adam Kwiatkowski
Zamrażarka A++ Liebherr GNP 3056

Kształt drzwi zamrażarki ułatwia rozpoznanie nazwy producenta. Liebherr jest wysoko ceniony za jakość produktów i ich długą żywotność. Zamrażarka Liebherr GNP 3056 to produkt, z którego będzie zadowolona każda gospodyni. 

0

Przygotowanie do uruchomienia

Zanim zamrażarka zostanie podłączona do źródła energii elektrycznej, należy pozostawić ją na 12 godzin w pomieszczeniu, w którym będzie stała. Ma to na celu unormowanie się temperatury urządzenia do temperatury otoczenia i spłynięcie czynnika chłodzącego do agregatu. Wielokrotne wstrząsanie podczas przewożenia zamrażarki może mieć fatalny wpływ na pracę zamrażarki. "odpoczynek" pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii. W tym czasie należy dokładnie umyć wnętrze komory i wszystkie ruchome elementy. Podczas produkcji tworzyw sztucznych i ich dalszej obróbki powstają związki chemiczne, które mogą pozostawać na powierzchni. Kontakt tych związków z żywnością jest niewskazany. Po umyciu komorę chłodzenia i elementy ruchome należy dokładnie wysuszyć. 

8Q2A0260

Po włączeniu do gniazda sieci elektrycznej użytkownik może zaprogramować temperaturę chłodzenia. Warto pamiętać, że chłodziarka będzie najbardziej ekonomiczna, gdy pozostanie w trybie domyślnym. Każde zmniejszenie temperatury wewnątrz spowoduje wzrost zużycia energii elektrycznej. 

8Q2A0262

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.